כמה עלה לי מולטימדיה לרכב

כמה עלה לי התקנת מולטימדיה לרכב

אנו תמיד רוצים שהרכב שלנו יהיה נקי ומסודר ואנו משקעים בו כספים על בסיס קבוע לדוגמא טסט, ביטוח דלק, טיפולים ותיקונים…

חלק מהאנשים מבלים שעות שלמות במשך היום ברכב שלהם ורוצים שהוא יהיה מפנק ונקי.

אני על הרכב שלי לא חוסך

אני אחד מהאנשים האלו שמבלה בכבישים אני עובד סוכן מכירות ויש לי רכב מעבודה בליסינג, העניין שרכבי הליסינג בישראל מגיעים עם מפרק פשוט ביותר כי זה הולך בדרך כלל לחברות.

אני מבלה ברכב ביום בממוצע כ 4 עד 5 שעות אני נוסע מלקוח לקוח וכמובן עומד בפקקים כמו הרבה אנשים במדינת ישראל, לכן חשוב לי להשקיע ברכב שבו אני נמצא רוב היום.

החלטתי לפנק את עצמי במערכת מולטימדיה לרכב. מה שרצתי זה שהיה לי ברכב מערכת מולטימדיה אנדרואיד הכוללת את כל האפשרויות וכמובן השוס הגדול זה טלוויזה ברכב. ראיתי זאת אצל חבר ומאז זה לא משחרר לי את הראש. נכון זה הזוי כולם אומרים להשקיע ברכב של העבודה אבל מבחינתי אני עושה זאת בשמחה מהסיבה שזה משרת אותי ואני גם יכול לפרק זאת ולעבור עם זה לרכב הבא שלי מתי שיעברו ה 3 שנים של הליסנג.

אם כבר קונים אז קונים הכי טוב

בקיצור במהלך השבוע בזמן העבודה נסעתי לכמה חנויות של אביזרי רכב מחדה ועד קרית שמונה ובסוף הגעתי לחנות בשם גרנד פרי אביזרי רכב בקריות הם יושבים באזור קרית ביאליק. שם מצאתי את המערכת שחיפשתי מערכת אנדרואיד 10 אינץ הכוללת הכל במחיר של 1800 שח כולל ההתקנה ומצלמת רוורס, המערכת היא אוניברסלית ( מתאימה לכל סוגי הרכבים .)שזה מה שחיפשתי עם WAZE בעברית כל האפליקציות וטלוויזית אינטרנט המערכת פועלת על האינטרנט ויש אפשרות להוסיף כרטיס סים.

צירפתי תמונה קשה להבין את זה בתמונה אבל בכל זאת

בקיצור פצצה רואים ליגה ושומעים מוזיקה מכל התקן אפשרי שווה ביותר וגם המחיר פצצה.

בקיצור למי שמחפש מולטימדיה לרכב בקריות זה המקום.