כמה עולה להחליף מנעול לדלת

לכולם זה קורה שעוברים לבית חדש או שיש בעיה עם המנעול יש צורך להחליף מנעול לדלת.

יותר נכון להגיד החלפת צילינדר.

קיימים מקרים רבים שמומלץ להחליף צילינדר לדלת הבית שלכם, חרשימת המקרים למה להחליף צילינדר הם : במידה ופרצו לכם לבית או לעסק. במקרה כזה יש להחליף את הצילינדר, אנשים מחליפים את הצילינדר ומקבלים שוב את תחושת הביטחון. במקרים אחרים, במקרה כזה מומלץ לרכוש את הצילינדרים המובילים בשוק.

כמובן יש אנשים שמחליפים צילינדר כאשר הם נכנסים לבית חדש או שמתחלף שוכר בדירה שכורה. תחום המנעולים כל הזמן מתחדש וכך גם הפורצים לכן חשוב להיות מעודכן בצילינדרים החדישים ביותר. בעקבות כך. כדי להחליף מנעול או צילינדר בדלת מומלץ ליצור קשר עם מנעולן מוסמך שיודע לעשות את העבודה הרבה אנשים קופצים לחנות מנעולים וקונים מנעול ב 200 שקל ומנסים להתקין לבד, גם אני עשיתי זאת ולצערי לא הצלחתי ובסוף התקשתי לבחור מנעולן בחיפה כדי שיבוא לסיים את העבודה. הוא הגיע תוך 15 שעה והחליף את המנעול בקלי קלות. לי זה היה מסובך כי ברגע שהוצעתי את הצילינדר הישן הבריחים של הדלת יצאו מהחורים ומכאן כבר הסתבכתי.

לכן בבמקרה כזה כדי להעזר בבעל מקוע אני שילמתי 250 שח על החלפת צילינדר. וכמובן שהוא סידר את הבריחים כי אני עשיתי סוג של נזק.

החלפת צילינדר רק ע"י מנעולן מוסמך

המחיר לא כולל הצילינדר למרות שהיה לו צילנדר פשוט ב 250 ש"ח כולל עבודה אבל אני רכשתי משהו קצת יותר טוב אז העדפתי להשמש בצילינדר שלי.

כמה אתם משלמים על החלפת מנעול ???