פירוט חוגים

קורסי הכנה ללידה והורות ראשונית

הקורס מקנה ידע מקצועי על תהליך הלידה. התמודדות עם אי הנוחות של סוף ההריון, הכנת הגוף לקראת הלידה, עיסוי הפרינאום למניעת חתך החץ. בחירת בית חולים ורוטינת קבלה, שלבי הלידה, התמודדות עם צירים (טבעיים או רפואיים), זירוזים, התערבויות רפואיות, הנקה, משכב לידה, טיפול ראשוני בתינוק. בנוסף, תתרגלי תנוחות, תנועות, ונשימות כעזרים חיוניים ללידה.

פעילות גופנית לנשים בהריון

פעילות ותנועה המסייעים לבנות כוח וסיבולת לקראת הלידה. לימוד הקשבה פנימית לגוף עם התייחסות לתנוחות ולתנועתיות והקלה על תהליך הלידה. הפעילות נעימה, מרגיעה ומשפרת את ההרגשה הכללית יחד עם זאת מחזקת אותך כך שתוכלי לחזור למצב הטרום הריון ביתר קלות אחרי הלידה. הפעילות מתאימה לכל שלבי ההריון.

ליווי דולה ללידה

דולה אשר תומכת ביולדת במהלך הלידה הוא דבר הכרחי להפיג מתחים ודאגות שיכולים לעכב ולהאריך את זמן הלידה. הדולה תומכת בך, ודואגת להדריך אותך לתנוחות ותנועות שינעימו ויקלו על תהליך הלידה. היא מעניקה עיסויים מפנקים ובכך מאפשרת לך להרגע ולקדם את הלידה. דולה מאפשרת לך לקבל חווית לידה רגועה ונעימה.

התעמלות אחרי לידה

הפעילות הינה מבוקרת ומותאמת לכושר האישי ולסוג הלידה שעברת. העבודה הינה על שיקום הגוף מהלידה, חיזוק ועיצוב הגוף. חיזוק ריצפת אגן, הגב התחתון, חגורת הכתפיים וכן חיזוק כללי של הבטן. השעורים משלבים טכניקות שונות כגון פילאטיס, יוגה, עיצוב וחיזוק, כוח, גמישות והרפיה. ניתן להגיע לפעילות שישה שבועות לאחר לידה, לאחר ביקור אצל רופא הנשים.

קבוצות הפעילות הנן קטנות של כ - 5 אמהות. מגוון שעורים בבוקר ובערב, עם או בלי התינוקות.

משחקיה לתינוקות וילדים עד גיל 3-שנים משחקי פעילות עם מגוון מתקנים מרתקים לקטנטנים - מפגש חברתי אימהות וילדים. תרגול ההמלצות מסדנאות ליווי התפתחותי: קפיצות, קורה, שיווי משקל ועוד במרחב המוגן והרך שלנו.

עיסוי תינוקות

סדנא מהנה וחשובה להורים ולתינוקות, להתחבר אל תינוקכם ולהעניק לו את הצורך הבסיסי של מגע ידכם. מחקרים בנושא מראים שלמגע עיסוי ותנועה יש השפעה ארוכת טווח על קוגניציה מפותחת ועל יכולת התינוק להתמודד עם לחץ ומתח.

ליווי התפתחותי

הסדנאות מתקיימות בקבוצות קטנות ואינטימיות בהן מעמיקים את הידע בצרכים המוטוריים‚ התחושתיים והרגשיים של התינוק.

הסדנאות מחולקות לפי קבוצות גיל והתפתחות - קבוצת גילאים: 0-3 חודשים, 6-9 חודשים, 9-12 חודשים‚ 12-15 חודשים ועד שנתיים.

חוג עיצוב וחיזוק הגוף לאמהות

חיזוק ועיצוב הגוף ע"י פעילות המשלבת תרגילי פילאטיס, מתיחות, כוח, גמישות והרפיה. חלק מהשעורים משלבים אביזרי עזר כגון כדורי פיזיו, כדורי פילאטיס, גומיות ועוד. במהלך השיעורים התמקדות על נקודות החולשה כגון בטן, ריצפת אגן, ירכיים, חגורת כתפיים וגב.

חוג תנועה לגיל הרך

הידוק הקשר בין הורה לילד ופיתוח עצמאות במפגש חוויתי תנועתי המשלב שימוש במוסיקה, אביזרים תחושתיים ומשחקים המותאמים לגילאי הילדים. עבודה על יסודות התנועה, מוטוריקה גסה ועדינה, שיווי משקל, תיאום קשר בין אברים, התמצאות במרחב וקואורדינציה תוך דגש על מודעות לגוף.

שעות פעילות

א'-ה': 06:00-23:00
ו':       6:30-18:00 
שבת: 08:00-20:00
כתובתינו:
רח' בן גוריון 56, הרצליה
טל': 09-9555817  
פקס: 09-9571804

  • Home
    הרצליה, רחוב בן גוריון 56 (מעל טיב טעם, ליד בליקר)
  • Phone
    טלפון: 09-9555817 פקס: 09-9571804