פירוט טיפולי ספא וקוסמטיקה:

 • spa
 • קוסמטיקה דרמטרפיסטית
 • טיפולי פנים לכל סוגי העור
 • טיפולי אנטי אייג'יניג
 • איפור מקצועי
 • טיפולי אקנה
 • עיצוב גבות
 • שעווה

 

טל:097722320

 

פירוט חוגים

קורסי הכנה ללידה והורות ראשונית

הקורס מקנה ידע מקצועי על תהליך הלידה. התמודדות עם אי הנוחות של סוף ההריון, הכנת הגוף לקראת הלידה, עיסוי הפרינאום למניעת חתך החץ. בחירת בית חולים ורוטינת קבלה, שלבי הלידה, התמודדות עם צירים (טבעיים או רפואיים), זירוזים, התערבויות רפואיות, הנקה, משכב לידה, טיפול ראשוני בתינוק. בנוסף, תתרגלי תנוחות, תנועות, ונשימות כעזרים חיוניים ללידה.

פעילות גופנית לנשים בהריון

פעילות ותנועה המסייעים לבנות כוח וסיבולת לקראת הלידה. לימוד הקשבה פנימית לגוף עם התייחסות לתנוחות ולתנועתיות והקלה על תהליך הלידה. הפעילות נעימה, מרגיעה ומשפרת את ההרגשה הכללית יחד עם זאת מחזקת אותך כך שתוכלי לחזור למצב הטרום הריון ביתר קלות אחרי הלידה. הפעילות מתאימה לכל שלבי ההריון.

ליווי דולה ללידה

דולה אשר תומכת ביולדת במהלך הלידה הוא דבר הכרחי להפיג מתחים ודאגות שיכולים לעכב ולהאריך את זמן הלידה. הדולה תומכת בך, ודואגת להדריך אותך לתנוחות ותנועות שינעימו ויקלו על תהליך הלידה. היא מעניקה עיסויים מפנקים ובכך מאפשרת לך להרגע ולקדם את הלידה. דולה מאפשרת לך לקבל חווית לידה רגועה ונעימה.

התעמלות אחרי לידה

הפעילות הינה מבוקרת ומותאמת לכושר האישי ולסוג הלידה שעברת. העבודה הינה על שיקום הגוף מהלידה, חיזוק ועיצוב הגוף. חיזוק ריצפת אגן, הגב התחתון, חגורת הכתפיים וכן חיזוק כללי של הבטן. השעורים משלבים טכניקות שונות כגון פילאטיס, יוגה, עיצוב וחיזוק, כוח, גמישות והרפיה. ניתן להגיע לפעילות שישה שבועות לאחר לידה, לאחר ביקור אצל רופא הנשים.

קבוצות הפעילות הנן קטנות של כ - 5 אמהות. מגוון שעורים בבוקר ובערב, עם או בלי התינוקות.

משחקיה לתינוקות וילדים עד גיל 3-שנים משחקי פעילות עם מגוון מתקנים מרתקים לקטנטנים - מפגש חברתי אימהות וילדים. תרגול ההמלצות מסדנאות ליווי התפתחותי: קפיצות, קורה, שיווי משקל ועוד במרחב המוגן והרך שלנו.

עיסוי תינוקות

סדנא מהנה וחשובה להורים ולתינוקות, להתחבר אל תינוקכם ולהעניק לו את הצורך הבסיסי של מגע ידכם. מחקרים בנושא מראים שלמגע עיסוי ותנועה יש השפעה ארוכת טווח על קוגניציה מפותחת ועל יכולת התינוק להתמודד עם לחץ ומתח.

ליווי התפתחותי

הסדנאות מתקיימות בקבוצות קטנות ואינטימיות בהן מעמיקים את הידע בצרכים המוטוריים‚ התחושתיים והרגשיים של התינוק.

הסדנאות מחולקות לפי קבוצות גיל והתפתחות - קבוצת גילאים: 0-3 חודשים, 6-9 חודשים, 9-12 חודשים‚ 12-15 חודשים ועד שנתיים.

חוג עיצוב וחיזוק הגוף לאמהות

חיזוק ועיצוב הגוף ע"י פעילות המשלבת תרגילי פילאטיס, מתיחות, כוח, גמישות והרפיה. חלק מהשעורים משלבים אביזרי עזר כגון כדורי פיזיו, כדורי פילאטיס, גומיות ועוד. במהלך השיעורים התמקדות על נקודות החולשה כגון בטן, ריצפת אגן, ירכיים, חגורת כתפיים וגב.

חוג תנועה לגיל הרך

הידוק הקשר בין הורה לילד ופיתוח עצמאות במפגש חוויתי תנועתי המשלב שימוש במוסיקה, אביזרים תחושתיים ומשחקים המותאמים לגילאי הילדים. עבודה על יסודות התנועה, מוטוריקה גסה ועדינה, שיווי משקל, תיאום קשר בין אברים, התמצאות במרחב וקואורדינציה תוך דגש על מודעות לגוף.

 

במועדון קורפוס אנו מאמינים בחינוך לפעילות גופנית מגיל צעיר ולכן אנו מפעילים בקורפוס פעילויות שונות לילדים ובני נוער. הפעילות כוללת פעילות על המכשירים האירובים במועדון, תרגילי כוח, משחקי כושר וכייף. חשוב לזכור כי פעילות גופנית מטיבה לא רק עם הגוף, אלא גם עם הנפש וגורמת לילדים להיות רעננים וחדים יותר במהלך היום. ילד העוסק בספורט ושפעילות גופנית חלק משגרת ילדותו ונעוריו יהיה בעל יכולת גופנית טובה יותר בבגרותו ויהיה קל יותר במטלות הדורשות כוח, גמישות, יציבה ומהירות.

מסלול כושר צעיר

חברות במועדון  לנערות מגיל 13-18 הכוללת אימון והדרכה בחדר כושר עם מדריך מוסמך. האימונים כוללים חיזוק שרירים, לב ריאה ושיעורי עיצוב .

חוגי ילדים ונוער

היפ-הופ
מתאים לגילאי 12-14
ההיפ הופ הוא פיתוח של סגנון הברייק דאנס ועל כן בבסיסו מוטיבים של "שבירת הגוף" והפרדת חלקי
הגוף השונים.
סגנון ריקוד ג'אזי שמושפע במיוחד ממקורות היספניים ואפרו אמירקאיים.
זהו סגנון שקיבל חשיפה עצומה בשנים האחרונות בעיקר בטלוויזיה – בכל ערוצי המוסיקה.
סגנון אנגטי, אתלטי וקופצני. שיעור כייפי עם אנרגיות גבוהות.  
teen 


 • חוג תנועה לגיל הרך:

פעם בשבוע נהנים במפגש חוויתי תנועתי המשלב שימוש במוסיקה, אביזרים תחושתיים

ומשחקים המותאמים לגילאי הילדים.

במהלך הפעילות נעבוד על יסודות התנועה ,מוטוריקה גסה ועדינה, שיווי משקל תיאום קשר בין איברים,התמצאות במרחב וקואורדינציה תוך דגש על מודעות לגוף .

השתתפות ההורים בחוג הקטנים מפתחת ומהדקת את הקשר שבין ההורה לילד ומאפשרת

זמן איכות, חוג הגדולים מפתח את עצמאותו של הילד,מאתגר ומעשיר את שעות הפנאי.

two thumbs up

 

 

 

המועדון נפתח בשנת 2010 ממוקם בלב ליבה של העיר והפך עד מהרה למוביל ולמתקדם באזור. המועדון מיועד לנשים, ילדים, נוער ותינוקות.

המועדון מציע מיני חד"כ בשיטת switching אימון מחזורי מיוחד לנשים עם מדריכת כושר אישית בקבוצות קטנות, 2 אולמות חוגים עם מגוון רחב של שיעורים: זומבה, פילאטיס, יוגה, אירובי, בניית עצם, עיצוב הגוף, ריקודי בטן ועוד.

חוגי ילדים ונוער: חוגי fit-kid כושר גופני לילדות,שיעורי היפ הופ נערות,ועוד.

סטודיו להריון, לידה והורות אשר כולל מגוון רחב של פעילויות, כגון: תינוקות ופעוטות, נשים בהריון, התעמלות לאחר לידה, פעילות למשפחה ופעילות לנשים.

חדר טיפולי יופי, קוסמטיקה וספא עם מגוון רחב של טיפולים.

מלתחות, תאים אישים וחניה צמודה.

Corpus קרוב אליך!

 

שעות פעילות

א'-ה': 06:00-23:00
ו':       6:30-18:00 
שבת: 08:00-20:00
כתובתינו:
רח' בן גוריון 56, הרצליה
טל': 09-9555817  
פקס: 09-9571804
 • Home
  הרצליה, רחוב בן גוריון 56 (מעל טיב טעם, ליד בליקר)
 • Phone
  טלפון: 09-9555817 פקס: 09-9571804