ראשון

משעה עד שעה קורס רמה מדריך סטודיו
07:30 08:30 פילאטיס לכל הרמות אלינור סטודיו 1
08:30 09:30 עיצוב הגוף לכל הרמות בטי סטודיו 1
09:30 10:30 פלנדקרייז לכל הרמות חוה סטודיו 1
17:30 18:30 TRX לכל הרמות ערן סטודיו 2
18:00 19:00 עיצוב הגוף לכל הרמות קטיה סטודיו 1
18:30 19:30 Spinning לכל הרמות אלון אולם ספינינג
19:00 19:45 Kickbox לכל הרמות רוני סיוון סטודיו 1
19:30 20:30 Spinning לכל הרמות שרון אולם ספינינג
20:10 21:10 מדרגה בינוניים+מתקדמים סהר סטודיו 1
20:15 21:30 יוגה ויניאסה לכל הרמות חנה סטודיו 2
21:10 22:10 עיצוב הגוף לכל הרמות סהר סטודיו 1


שני

משעה עד שעה קורס רמה מדריך סטודיו
08:00 09:00 פילאטיס לכל הרמות מירב סטודיו 1
09:00 10:00 core & streching לכל הרמות איריס סטודיו 1
16:00 17:00 Fit kid - כושר לילדים לכל הרמות ענת סטודיו 1
18:00 19:00 עיצוב דינמי לכל הרמות שי סטודיו 1
19:00 20:00 יוגילאטיס לכל הרמות צחי סטודיו 2
19:00 20:00 זומבה לכל הרמות לילך סטודיו 1
19:15 20:15 Spinning לכל הרמות דנה אולם ספינינג
20:00 21:00 עיצוב הגוף לכל הרמות קטיה סטודיו 1


שלישי

משעה עד שעה קורס רמה מדריך סטודיו
08:00 09:00 פלנדקרייז לכל הרמות חוה סטודיו 1
09:00 10:00 עיצוב הגוף לכל הרמות קטיה סטודיו 1
18:00 19:00 TRX לכל הרמות שנהב סטודיו 2
18:00 19:00 עיצוב הגוף לכל הרמות איריס סטודיו 1
19:00 20:00 יוגה ויניאסה לכל הרמות חנה סטודיו 2
19:00 20:00 Kickbox מתקדמים רוני סיוון סטודיו 1
19:30 20:30 Spinning לכל הרמות אלון אולם ספינינג
20:10 21:10 אירובי דאנס בינוניים טלי סטודיו 1
21:15 22:15 פילאטיס לכל הרמות קטיה סטודיו 1


רביעי

משעה עד שעה קורס רמה מדריך סטודיו
07:00 08:15 יוגה לכל הרמות רותי סטודיו 2
08:00 09:00 פילאטיס לכל הרמות מירב סטודיו 1
09:00 10:00 עיצוב הגוף לכל הרמות בטי סטודיו 1
18:00 19:00 פילאטיס לכל הרמות צחי סטודיו 1
19:15 20:15 עיצוב הגוף לכל הרמות ניצן סטודיו 1
19:15 20:15 Spinning לכל הרמות נועה אולם ספינינג
20:15 21:15 מדרגה בינוניים ניצן סטודיו 1


חמישי

משעה עד שעה קורס רמה מדריך סטודיו
07:00 08:00 פילאטיס לכל הרמות אלינור סטודיו 1
08:00 09:00 פלנדקרייז לכל הרמות עדי שדה פז סטודיו 1
09:00 10:00 core & streching לכל הרמות קטיה סטודיו 1
16:00 17:00 Fit kid - כושר לילדים לכל הרמות ענת סטודיו 1
18:15 19:15 Kickbox לכל הרמות רוני סיוון סטודיו 1
19:15 20:15 עיצוב הגוף לכל הרמות קטיה סטודיו 1
20:15 21:15 מתיחות לכל הרמות קטיה סטודיו 1


שישי

משעה עד שעה קורס רמה מדריך סטודיו
07:00 08:15 יוגה ויניאסה לכל הרמות רותי סטודיו 2
08:30 09:30 Spinning לכל הרמות סיוון אולם ספינינג
08:30 09:30 עיצוב דינמי בינוניים שי סטודיו 1
09:30 10:30 עיצוב דינמי בינוניים שי סטודיו 1
14:00 15:00 מדרגה בינוניים+מתקדמים ניצן סטודיו 1
15:00 16:00 TRX לכל הרמות ערן לשם סטודיו 2
15:00 16:00 זומבה לכל הרמות לילך סטודיו 1
16:00 17:00 Spinning לכל הרמות קרן אולם ספינינג


שבת

משעה עד שעה קורס רמה מדריך סטודיו
09:00 10:00 Spinning לכל הרמות סבב מדריכים אולם ספינינג
12:00 13:00 פילאטיס לכל הרמות סבב מדריכים סטודיו 1


שעות פעילות

א'-ה': 06:00-23:00
ו':       07:00-18:00 
שבת: 08:00-20:00
כתובתינו:
רח' בן גוריון 56, הרצליה
טל': 09-9555817  
פקס: 09-9571804
  • Home
    הרצליה, רחוב בן גוריון 56 (מעל טיב טעם, ליד בליקר)
  • Phone
    טלפון: 09-9555817 פקס: 09-9571804